Élet-Jel Egyesület a családok összefogásáért
"A világ minden gyermekkel újra kezdődik"

Egyesületünkről

Az alapító okiratból

Az Élet-Jel Egyesület célja azon személyek, vállalkozások, tevékenységek, elképzelések, törekvések támogatása, tervezése és kivitelezése, melyek segíthetik a lányokat, nőket és családtagjaikat abban, hogy rátaláljanak azokra az alternatívákra, amelyek leginkább megfelelnek az egyének, kisebb- és nagyobb közösségek igényeinek, érdekeinek, ezáltal védi a család intézményét, és fontos szerepet vállal a mentális és szociális egészség védelmében, és megőrzésében.

Az egyesület fő tevékenysége

Mindazon programok támogatása, megszervezése és lebonyolítása, mely a fent említett cél érdekében kíván szolgáltatást nyújtani: szakemberek bevonásával.

Együttműködés azon szervezetekkel, személyekkel, melyek támogatják a hazai egészségügyi gyakorlattól eltérő várandós-gondozási, és szüléskísérési módszereket, melyek a nemzetközi szakmai tapasztalatokon alapulnak.

Amennyiben támogatni szeretnéd egyesületünket, az alábbi számlaszámon teheted meg.

Duna Takarékszövetkezet

58600300 -11207524